Kalėdų eglutė EMERY 220 cm

122.46 

Turime prekyboje
Highlights:

Didžiausias šios eglutės privalumas – didelis tankiai išsidėsčiusių šakų skaičius. Kalėdų eglutė dėl savo tankumo ir žavingos elegancijos nereikalauja daugybės dekoracijų.

Pristatymas: 7 – 10 d.d.

Aprašymas

Ar gali būti kas nors žavesnio už nepakartojamą Kalėdų atmosferą? Įspūdingai papuošta eglutė yra svarbiausias elementas, kuriantis stebuklingą Kalėdų atmosferą. Juk kasmetinis šeimos eglutės puošimo ritualas – viena nepamirštamiausių akimirkų. Su EMERY eglute šį stebuklingą žiemos laiką praleisite džiaugsmo ir šilumos auroje.

Spygliai yra pagaminti iš PVC folijos, tvirtos ir patvarios, taip pat ypač malonios liesti medžiagos. Jų spalva itin tikroviškai imituoja tikrąją spygliuočių spalvą ir laikui bėgant neišblunka. Kruopščiai paslėpta viela nesimato pro spyglius, o tuo pačiu yra pakankamai stora bei patvari, kad Kalėdų eglutė tarnautų jums ilgus metus. Kadangi ši eglutė, skirtingai nei tikros, nepraranda spyglių, nereikės reguliariai siurbti kambario. Be to, spygliai yra tolygiai paskirstyti per visą šakos ilgį, taip užtikrinant vizualinį tankumo efektą.

Vienintelis dalykas, kuris išskiria šį gaminį nuo tikros Kalėdų eglutės, yra tai, kad turite daug mažiau valymo darbų ir prisidedate prie medžio pjovimo mažinimo – tai itin praktiškas sprendimas.

Specifikacijos

  • Prekės ženklas: Springos
  • Spalva: natūrali žalia
  • Kalėdų eglutės aukštis: 220 cm
  • Plotis, priklausomai nuo eglutės šakų išdėstymo: 110 cm
  • Vieno metro aukštyje plotis yra maždaug: 70 cm
  • Pagrindo aukštis: 16 cm
Scroll To Top
Close
Close
Close

Mano Krepšelis

Jūsų krepšelis tuščias!

Tęsti apsipirkimą

Kalėdų eglutė EMERY 220 cm
122.46  Į krepšelį