Facebook pixel

Vibracinė platforma GYMTEK RED

174.90 

Turime prekyboje
Apie prekę:

Vibro platforma sukurta smagioms, įvairaus intensyvumo treniruotėms namuose ir netik!

Pristatymas: 7 – 10 d.d.

Aprašymas

Prietaisas, priklausomai nuo poreikių, gali būti treniruotę paįvairinantis elementas arba sudaryti savarankišką pratimą. Atliekant pratimus ant vibruojančios platformos, dalyvauja daugiau nei 95% kūno raumenų, daugiausia pilvo, sėdmenų, kojų ir šlaunų. Treniruotės ant vibraciją skleidžiančios platformos skatina odoje kolageno, taip pat elastino skaidulų gamybą, ko pasekoje oda pastebimai atjauninama ir tonizuojama. Vibracinės platformos naudojimas taip pat yra itin efektyvus būdas kovoti su celiulitu ir papildomais kilogramais.

Treniruotis su vibro platforma gali pradėti bet kas, nepriklausomai nuo pasirengimo lygio. Platformoje yra 5 integruotos mokymo programos, kurios atitinka tiek pradedančiųjų, tiek pažengusių vartotojų poreikius. Naudodami 99 greičio lygius galite pakelti kartelę ir padidinti vibracijos greitį nuo treniruotės iki treniruotės. Dėl didelio naudingo ploto treniruotės ant platformos yra patogios ir didesnes pėdas turintiems žmonėms. Kojų padėtis ant platformos yra labai svarbi treniruotės intensyvumo požiūriu. Sudėjus kojas arti vienas kito, platforma juda taip, kad imituotų eiseną, nedidelis žingsnelis suteiks jums pojūtį kaip bėgiojimas, o dėl plataus atstumo tarp kojų platforma imituoja sprintą.

Platforma turi spalvotą ir jutiklinį ekraną, kuris informuoja apie šiuo metu pasirinktą treniruočių programą, leidžia keisti treniruočių nustatymus, tokius kaip greitis ar laikas. Raktas į sėkmę – reguliarumas, todėl stenkitės platforma naudotis bent kelias minutes per dieną, pravers rankinis režimas, leisiantis individualizuoti pratimus pagal jų trukmę. Kad treniruotė ant platformos būtų viso kūno treniruotė, su ja gausite pasipriešinimo juostas su kontūrinėmis rankenomis, kurios leis treniruoti ir rankų raumenis.

Iš patvarių medžiagų pagamintos platformos konstrukcija leidžia žmonėms, sveriantiems iki 180 kg, sportuoti ant jos. Platformos paviršius neslidus, o tai padidina treniruočių saugumą.

Techniniai duomenys:

Įtampa: 220-240 VAC 100-120 VAC
Galia: 200W
Dažnis: 50/60 Hz
Vibracijos amplitudė: 1-2,8 cm
Įmontuoti garsiakalbiai

Ekranas:

Lengvai skaitomas spalvotas ekranas su jutikline funkcija
99 greičio lygiai
5 mokymo programos
3 intensyvumo lygiai

Kojos platformos viduryje – vaikščioti
Mažas atstumas tarp pėdų – bėgiojimas
Platus tarpas tarp pėdų – sprintas

Matmenys ir svoris:

Matmenys (ilgis / plotis / aukštis): 53 x 31 x 12 cm
Treniruočių paviršiaus matmenys (ilgis / plotis): 46 x 27 cm
Maksimalus vartotojo svoris: 180 kg
Platformos svoris: 9,5 kg

Scroll To Top
Close
Close
Close

Mano Krepšelis

Jūsų krepšelis tuščias!

Tęsti apsipirkimą

Vibracinė platforma GYMTEK RED
174.90  Į krepšelį