Apie mus

Mes esame Hozy.lt

🤎

Vertiname grožį ir estetiką, tad dalinamės su Jumis viskuo, kas sukurta jaukiems bei patogiems namams. Turime beveik 3 tūkst. produktų bazę, kurią nuolatos plečiame. Manome, jog dėl gausaus bei įvairaus prekių asortimento mūsų parduotuvėje, net išrankiausias pirkėjas, puoselėjantis savo individualų skonį, gali rasti tai, ko ieško. Tikime, jog kiekvienas mūsų klientas yra pats geriausias ramybės bei jaukumo oazės savo namuose kūrėjas.

Hozy.lt – daugiau nei namų intejero prekių parduotuvė. Tai projektas, apjungęs du skirtingus gyvenimus – Lietuvoje ir Nyderlanduose – bei tapęs dviejų draugių besipildančia svajone. Kiekviena patyrusi elektroninės prekybos užsienyje smagumus ir iššūkius, šiuo metu investuojame save į asmeninį e-komercijos verslą, ypatingą dėmesį sutelkdamos į prekių ir jas supančių procesų kokybę bei kliento pasitenkinimą apsipirkimo patirtimi.

Vystydamos Hozy.lt projektą, kasdien glaudžiai bendradarbiaujame su pirkėjais, kad būtų kuo maloniau sugrįžti atgal. Prekes kruopščiai atrenkame su mintimi, jog jei produkto nenaudotume pačios, tai ir kitam negalime pasiūlyti. Vertiname kokybės, prieinamumo, pristatymo termino ir kitus mums svarbius kriterijus, siekiant sukurti kuo pozityvesnę apsipirkimo patirtį savo klientams. Interjero detalės, dekoras, namų tekstilė, lauko baldai – visos prekės atrenkamos pagal rinkoje vyraujančias tendencijas, siekiant pasiūlyti naujus, įdomius, madingus bei išskirtinius produktus.

Mūsų elektroninė parduotuvė www.hozy.lt startavo 2021 metų rugpjūtį, tad kasdien augame ir tobulėjame, mokomės bei ieškome naujų plėtros galimybių. Kadangi prekių nesandėliuojame, jos atkeliauja tiesiogiai iš tiekėjo į mūsų sandėlį, ne visuomet galime garantuoti tobulą pirminę patirtį. Tačiau pirkėjui susidūrus su bet kokia problema, susijusia su užsakymu, ją sprendžiame efektyviai, siūlydamos greitus bei patikimus sprendimo būdus.

Kadangi Hozy.lt mintis pavadinimui kilo sujungus du žodžius Cozy ir Home, norime, kad šis prekės ženklas būtų toks pat jaukus, kaip ir jo idėja. O skambesys, tariant šį žodį, simbolizuotų estetiką bei grožį. Nuo BOHO stiliaus iki minimalistinio modernumo – mes siekiame prisidėti prie Jūsų komforto ir jaukumo oazės namuose kūrimo.

Jūsų,
Gabrielė ir Raminta

Scroll To Top
Close
Close
Close

Mano Krepšelis

Jūsų krepšelis tuščias!

Tęsti apsipirkimą