DUK

Apsipirkimas

Visos prekių kainos yra nurodytos jų kortelėse. Jei yra papildomas pasirinkimas / akcija / nuolaida, kaina perskaičiuojama ir pasikeičia el.parduotuvėje automatiškai arba panaudojus nuolaidos kodą prekių krepšelyje.
Jeigu parduotuvėje apsiperkama už 35 € ir daugiau, tuomet Jums bus taikomas nemokamas pristatymas ir visos kainos el.parduotuvėje www.hozy.lt bus pateikiamos įskaičiuojant nemokamo pristatymo funkciją visoje Lietuvoje, išskyrus Kuršių Neriją.

Mes prekiaujame tik internetu, todėl prekių ekspozicijos neturime. Atsiradus galimybei tam tikras prekes įsigyti fiziniu adresu, šia žinia ir tokiomis prekėmis mes pasidalinsime savo el.parduotuvėje.

Jeigu prekės kortelėje yra spalvų pasirinkimas, vadinasi prekė gali būti tik tokių spalvų. Jei pasirinkimo nėra, tuomet ji gali būti tik tokios spalvos, kokia yra matoma prekės nuotraukoje(-ose).

Tikime, jog turime didelį prekių pasirinkimą, galintį atitikti daugelio mūsų pirkėjų poreikius. Atsiprašome, tačiau negalime pagaminti kitokių matmenų prekės, nei nurodyta jos kortelėje. Ieškote kažko savito, neįprasto? Susisiekite su mumis ir mes jums padėsime rasti geriausią prekę, atitiksiančią jūsų poreikius.

Sąskaitos faktūros yra išrašomos ir siunčiamos automatiškai kiekvienam pirkėjui, nepaisant to, ar apsiperka fizinis, ar juridinis asmuo. Jeigu sąskaita po užsakymo įvykdymo jums nebuvo atsiųsta, tačiau yra reikalinga, prašome susisiekti su mumis el.paštu info@hozy.lt

Pristatymo informacija

Prekių pristatymo informaciją ir kainodarą rasite savo prekių krepšelį, pasirinkus pristatymo būdą. Nemokamas pristatymas taikomas perkant už 35€ ir daugiau.

Vidutinis pristatymo laikas yra nurodytas kiekvienos prekės kortelėje, prie mygtuko “į krepšelį”. Prekių pristatymo terminas yra skirtingas, nes priklauso nuo tam tikrų faktorių, tokių kaip: gamintojas, medžiagos ar spalvos pasirinkimas, užsakymo apimtis ir pan.

Tam tikras prekes galime pristatyti per 5 – 10 d.d., kitoms, užsakomosioms / sunkioms / didelių gabaritų ir pan. prekėms gali galioti ilgesnis, iki 30 d.d. pristatymo terminas.

Šiuo metu pristatome tik Lietuvos respublikos teritorijoje.

Nemokamai baldus pristatome iki tos vietos, kur gali privažiuoti kurjerio mikroautobusas. Standartiškai prekių užnešimo paslaugos kurjeris nesuteikia, todėl prekių užnešimą pirkėjas turėtų susiorganizuoti pats.

Visos prekės yra pristatomos jūsų pasirinktu pristatymo būdu (paštomatu, kurjeriu). Kiekvienas jų turi savo oficialią internetinę svetainę, kurioje galite sekti siuntos kelią mūsų nurodytu sekimo kodu. Sugeneruotą sekimo nuorodą taip pat rasite laiške, kuriame informuosime jus apie tai, kad prekė jau išsiųsta.

Prekių ir pinigų grąžinimas

Norint atšaukti savo užsakymą, apie tai galite pranešti mums el. paštu info@hozy.lt arba tel. +370 601 06186 . Užsakymą galima atšaukti tik iki prekės išsiuntimo ir ne vėliau kaip per 24 val. po užsakymo apmokėjimo patvirtinimo.

Jei gavote brokuotą prekę arba trūksta prekės dalies(-ių), nedelsiant praneškite apie tai mums tel. +370 601 06186 arba el.paštu info@hozy.lt. Reikėtų nurodyti detalę, kuri yra brokuota arba kurios trūksta. Taip pat reikėtų atsiųsti geros kokybės brokuotos prekės ar jos dalies nuotraukas mums el. paštu info@hozy.lt (jeigu prekė atėjo pažeista / brokuota). Šias nuotraukas mes persiųsime gamintojui. Reikiamą dalį gamintojas įsipareigojęs pakeisti per 7-10 d.d. nuo pretenzijos užregistravimo sistemoje.

Jei norite grąžinti prekę, praneškite mums apie tai (el. paštu info@hozy.lt arba tel. +370 601 06186). Svarbu, kad prekė būtų nenaudota, nesurinkta ir originalioje bei nepažeistoje pakuotėje. Grąžinamą prekę atsiimsime arba paprašysime išsiųsti per 10 d. d. Pinigus grąžinsime jums pavedimu sekančią dieną po prekės grąžinimo mums patvirtinimo.

Scroll To Top
Close
Close
Close

Mano Krepšelis

Jūsų krepšelis tuščias!

Tęsti apsipirkimą