Dušo komplektas KELLY

269.96 290.66 

Turime prekyboje
Highlights:

Modernus ir unikalus dizainas bei aukšta naudojamų medžiagų kokybė garantuoja ilgaamžiškumą bei patikimumą.

Pristatymas: 7 – 10 d.d.

Išvalyti
Aprašymas

Juodas potinkinis maišytuvas su termostatu naudojamas montuoti su dviem dušo elementais. Šiame maišytuvo modelyje yra termostatinė galvutė. Todėl ant rozetės yra temperatūros skalė, o rankenėlėje yra mygtukas, kurį reikia paspausti, kad temperatūra pakiltų virš 38 °. Ši funkcija skirta apsaugoti (ypač vaikus) nuo nusiplikymo karšto vandens srove. Vandens slėgis reguliuojamas viršutine rankenėle, kuri taip pat yra atsakinga už dušo funkcijos keitimą. Abi rankenėlės pagamintos iš nerūdijančio plieno.

INEA i-box – montuojant svarbiausia atsiminti teisingą karšto ir šalto vandens prijungimą. Jungtys atitinkamai pažymėtos HOT ir COLD. Be to, INEA I-box leidžia reguliuoti montavimo gylį nuo 68 mm iki 88 mm. Tiek vandens įleidimo, tiek išleidimo angos turi colio vidinį sriegį. Šis įleidžiamo akumuliatoriaus modelis gali būti montuojamas ir į gipso kartono konstrukcijas.

Lietaus dušo krašto storis tik 2 mmLietaus dušas turi antgalius, pagamintus naudojant Anti-Calc technologiją. Medžiaga, iš kurios gaminami antgaliai, yra specialus silikonų mišinys. Šio tipo medžiaga apsaugo purkštukų išleidimo angas nuo nuosėdų.

Dušo galvutė ir žarna – komplekte yra žalvarinė kampinė jungtis ir tvirtas rankinis dušas. Vandens išleidimo antgaliai pagaminti naudojant Anti-Calc technologiją. Tai žymiai palengvina viduje susikaupusių nuosėdų valymą ir pralaidumą. Komplekte taip pat yra 150 cm dušo žarna.

Specifikacijos

  • Gamintojas: Inea
  • Medžiaga: žalvaris, nerūdijantis plienas, plastikas
  • Galvutės tipas: termostatinis
  • Dušo galvutė: 20 cm / 25 cm / 30 cm
  • Tipas: įleidžiamas
  • Spalva: juodas matinis
  • Funkcijų skaičius: 2
  • Jungtis: 1/2 colio
Scroll To Top
Close
Close
Close

Mano Krepšelis

Jūsų krepšelis tuščias!

Tęsti apsipirkimą

Dušo komplektas KELLY
269.96 290.66  Pasirinkti savybes