Kelioninė lovelė LIONELO SVEN PLUS

185.00 

Turime prekyboje
Highlights:

Lovelė LIONELO SVEN PLUS su gausiu aksesuarų komplektu – dviejų lygių čiužinys, lankelis su žaislais, interaktyvus šuo, transportavimo krepšys, gobtuvas su tinkleliu nuo uodų ir perrengimo stalas.

Pristatymas: 7 – 10 d.d.

ElektrinėRaudonaŽalia
Išvalyti
Aprašymas

Dėl galimybės pakabinti čiužinį dviem aukščio lygiais, lovelę galima naudoti kaip kelioninę lovą ar žaidimų aikštelę. Paaukštintas čiužinys puikiai tinka vaikams pirmosiomis gyvenimo savaitėmis, o kai mažylis vis labiau pradės atrasti pasaulį, lovelė pasikeis į saugią žaidimo ir miego vietą. Erdvus tinklelis lovelės abiejose pusėse užtikrina tinkamą oro cirkuliaciją ir vaizdą.

Baldakimas su tinkleliu nuo uodų apsaugo nuo saulės ir vabzdžių įkandimų, todėl lovytė be baimės gali būti gryname ore. Lengvas sulankstymas iki kompaktiško dydžio leidžia lovelę lengvai transportuoti. LockGuard sistema – konstrukcija neleidžia atsitiktinai sulankstyti lovelės, o tai padidina vaiko saugumą. Judėjimui skirti ratai garantuoja visišką mobilumą bet kuriuo metu, o tvirtos kojelės – stabilumą.

Interaktyvus šuo su melodijomis ir vibracijos funkcija priverčia lovelę švelniai vibruoti ir užmigdyti kūdikį. Lankelis su žaislais teigiamai veikia vaiko vaizduotės ir motorikos vystymąsi nuo pirmųjų gyvenimo dienų.

Specifikacijos

  • Gamintojas: Lionelo
  • Medžiaga: 100% 210D poliesteris
  • Išmatavimai išskleidus: 127 x 65 x 77 cm
  • Išmatavimai suskleidus: 27 x 24 x 78 cm
  • Lovytės svoris: 12 kg
  • Maksimalus vaiko svoris: 15 kg
Scroll To Top
Close
Close
Close

Mano Krepšelis

Jūsų krepšelis tuščias!

Tęsti apsipirkimą

Kelioninė lovelė LIONELO SVEN PLUS